Coffee passion

Kamienkové koberce

Sme taktiež realizačná firma na kamienkové povrchy. Naše kamienkové povrchy môžete poznať tiež pod názvami ako kamenný koberec, kamienková podlaha alebo kamienková dlažba. Ide o jedinečný povrch prírodných kamienkov - mramoru.
Kvalita povrchu závisí od pojiva, špeciálnej živice prípadne polyuretanu. S našim kamienkovým povrchom získáte celistvú plochu bez špár, ktorá má krásny prírodný vzhľad, je mrazuvzdorná, vodepriepustná, má výborné protišmykové vlastnosti a je nenáročná na údržbu.
 
Ide o omieľané, prané a sušené prírodné mramory v rôznych farbách, vo frakciách 2/4 a 4/7mm a o prírodný riečny štrk praný, nesušený vo frakciách 3/4 až 4/8mm. Materiál používajú najmä výrobcovia podlách (kamenný koberec) ale aj výrobcovia terazza a výrobkov z vymývaného betónu či záhradnej architektúry (dlažba, kvetináče, schody a pod). Ponúkame 16 farieb mramorov v dvoch frakciách a 2 druhy riečnych štrkov. Mramory dovážame z Talianska priamo od výrobcov, riečny štrk zo slovenských štrkovní. Mramory predávame sušené v 21kg a v 1,5t big bagoch a riečne štrky nesušené v 25kg baleniach a v 1,5t big bagoch.

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem